ajmo hackeri, potrebna mi je pomoc ;)

This is a discussion on ajmo hackeri, potrebna mi je pomoc ;) within the Srpski board part of the D3scene in your language category; ajmo ljudi, pomagajte... ko odavde igra wow ? jedan drugar mi je pricao da ima druga koji igra na molten-wowu ...

Results 1 to 4 of 4
    brrrmm is offline Newbie
    Array
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ajmo hackeri, potrebna mi je pomoc ;)

ajmo ljudi, pomagajte... ko odavde igra wow? jedan drugar mi je pricao da ima druga koji igra na molten-wowu i da ima neki dobar hack da nabavi item koji god pozeli... jer zna neko kako to da uradi?

Pricaj srpski, da te CEO SVET RAZUME!

P.S. casticu sa uplatom kredita na mobilni ili nesto slicno, samo mi pomozite
    Last edited by brrrmm; 05-11-2011 at 12:17 AM.

Viktor^.- is offline Wannabe Member
    Array
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo kako funkcionise. Imas stvari koje su client sided i stvari koje su server sided. Server sided stvari ne mogu biti hackovate. To je naprimer kupovina kod vendora bez golda/markica/arena poena ili slicno. Client sided je moguce zeznuti. Tako mozes hackovati svoje embleme, materijale ili slicno, da naprimer od 2-3 frozen orba ili slicno napravis 100 i vise. Mozes da stavljas ajteme na mesta gde se stavljaju torbice i kljucevi. Tako postoje razne stvari koje mozes hackovati, ali sve vise se dodaje server check na te stvari tako da je sve teze hackovati. Da bi hackovao nisu potrebni nikakvi programi, mozes ka koristis buggove u igrici kao sto su kod dreamwalkera glyph of dispel od priesta i slicno. Ali, za sve vece stvari potrebni su ti hackovi. Najcesce korisceni su Cheat Engine i WPE pro. Pogledaj tutoriale na internetu za njih, i preporucujem ti da pocnes na nekim manjim serverima, gde GM-ovi ne proveravaju toliko hackove. Potrudi se malo (vise) i sam ces nauciti kako hakovati, ako budes uporan i sam ces se iznenaditi sta sve mozes da uradis. Eto tako pa srecno

Turnoverownzor's Avatar
    Turnoverownzor is offline Hacker
    Array
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Postojao je jedan , ali kolko sam ja bio upucen i kolko sam koristio to (Msm u welikim merama koristio )
    Koristi se WPE PRO!
    Ja sam iskljuciwo koristio program da povecam spellpower na 20 30 hiljada.
    Samo stackujes.
    Kupis na AH awa oruzija i oklope ( da tako kazemo da srpskom ) i stavljas na sebe, pa skines pa opet stavis ali druge.
    Tako da kad skines swe sa sebe spellp ti ostane ali ne i stats.
    Sada je to popravljeno,mogao bi da radis nesto sa WPE PRO,ali ti trebaju filteri...

Alminh is offline Newbie
    Array
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Interesantno, steta pa popravise...